ACSUG: Informe de seguimento



Horario da Biblioteca


Plan de autoprotección





PROFESORADO | Titorías
  •  
  •  
  • CURSO 2016/2017

    Abizanda Losada, Carmen
    1C · Mércores 15:00-19:00
    2C · Mércores 15:00-19:00

    Álvarez Villalaín, Damián Francisco

    Becerra Arrojo, Afonso
    1C · Mércores 16:00-21:00
    2C · Xoves 16:00-21:00

    Calvo García, Pablo

    Castiñeira Blanco, Xavier

    Chiralt Bailach, Joan

    Contreras Orero, Francisco Damián

    Corral Alonso, Alicia

    Crespo Méndez, María
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Luns 16:00-19:00 / Mércores 16:00-18:00

    Díaz Sánchez, Trinidad

    Domínguez Dapena, Cristina

    Fernández Fernández, Ana María

    Fernández Pérez, Mariana

    Gayoso Diz, Ángeles
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Luns 16:00-21:00

    Gómez Arias, Rocío

    Gómez Rubio, Antonia

    González Salgado, Daniel

    Groba Lorenzo, Mónica
    1C · Xoves / Venres 15:00-17:30
    2C · Xoves / Venres 15:00-17:30

    Herrero Muñóz, Julián
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Venres 16:00-21:00
    Titoría de grupo (2º Dirección escénica e dramaturxia): 17:00-18:00

    Labella Rivas, Carmen

    Llera Rodríguez, Fernando

    López Silva, Inmaculada

    Lucena-Muñoz, Eufrasio
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Luns 16:00-18:00

    Macías Casillas, Sergio

    Magaña Rodríguez, Olga

    Montemayor Suárez, Alejandra
    1C · Miércoles 16:00-21:00
    2C · Xoves 16:00-21:00
    Titoría de grupo (3º Escenografía): 16:00-17:00

    Montero Gullón, Nuria
    1C · Luns 15:30-19:30
    2C · Luns 15:30-19:30

    Morales Ramón, Ermel

    Moreira Fontán, Irene

    Mortol Moreno, David
    1C · Luns 16:30-19:30
    2C · Luns 16:30-19:30

    Pascual Rodríguez, Roberto

    Pérez de Oliveira, Almudena
    1C · Venres 15:00-20:00
    2C · Venres 15:00-20:00

    Pinilla Trujillo, Carlos

    Prego Cabeza, Santiago

    Ramos Calvelo, Mª Jesús

    Rodríguez Fernández, Alfonso

    Romero Rodríguez, Mª Carmen
    1C · Luns 15:00-17:00
    2C · Luns 15:00-20:00
    Titoría de grupo (1º Escenografía): 16:00-17:00

    Sarmiento Rivas, María
    1C · Mércores 15:00-20:00
    2C · Mércores 15:00-20:00

    Sarmiento Vallverdú, Encarnación
    1C · Luns 16:00-18:00 / Mércores 15:00-16:30 e 19:30-21:00
    2C · Luns 16:00-18:00 / Mércores 15:00-16:30 e 19:30-21:00

    Solveira Díaz, Ricardo
    1C · Xoves 16:00-21:00
    2C · Venres 16:00-21:00

    Vieites García, Manuel
    1C · Xoves 18:00-21:00
    2C · Xoves 17:00-19:00
FACEBOOK TWITTER IVOOX PINTEREST LINKEDIN FLICKR CONTACTO
  • Escenografía

    Programacións docentes

  • Dirección escénica e dramaturxia

    Programacións docentes

  • Interpretación

    Programacións docentes

  • ERASMUS+